+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця 36в
Жирне і нежирне - у чому різниця?

Жирне і нежирне - у чому різниця?

Молоко, кефір, йогурт, сир, масло… Ми часто купуємо ці продукти, тому не можемо не звернути увагу на те, що є жирні та знежирені молочні продукти. Чим же вони відрізняються і чи правда, що знежирене молоко кращий вибір під час дієти?

Основними споживачами знежирених молочних продуктів є ті, хто прагне схуднути. І вони мають рацію – знежирене молоко несе стільки ж білків скільки і молоко будь-якої жирності, тому під час дієти чи занять спорту можна не відмовляти собі в улюблених йогуртах чи молоці. Та на цьому, на жаль, переваги знежиреного продукту закінчуються.

Не варто включати його у щоденний раціон якщо ви не ставите за мету схуднути, і ось чому:

- Випитий зранку стакан молока 2,5 – 3,2% жирності діє на нашу травну систему як ключ запалювання на автомобіль. Усе це завдяки унікальним для молочних продуктів емульсій крапель жиру, що активізують наш організм. Знежирені продукти не мають таких властивостей.
- Додавання жирного молока до кави полегшує її вплив на наш організм, та запобігає різкій зміні тиску. Саме тому хворим на гіпертонію обов’язково слід додавати до кави молоко чи вершки від 6% жирності.
- Жирна молочна продукція містить вітаміни А,
D та вітаміни групи В. Нажаль знежирена зберігає тільки вітаміни групи В, саме тому довготривале її споживання, без додаткових джерел цих вітамінів, може негативно вплинути на здоров’я.
- Виключна цінність молока та інших молочних продуктів полягає у високому вмісті кальцію. Та, без згаданого вище вітаміну
D, засвоєння цього мікроелементу неможливе. Тому якщо ви вживаєте знежирене молоко, прослідкуйте за додатковим постачанням організма вітаміном D.

- Мідь, що відіграє важливу роль у кровотворенні, також міститься у молочних жирах. Знежирення позбавляє продукт і цього мікроелементу.

Знежирені молоко, сир, йогурт це виключно дієтичні продукти. Саме тому необхідно вживати їх або тільки певний час, або додавати до раціону джерела вітамінів та мікроелементів. Харчуйтеся розумно!


 19/05/2017
 (243 переглядів)
subscribe

Підписатися на новини, щоб першим дізнаватися про нові надходження, та спеціальні пропозиції

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2017