+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця 36в
Як зберігати вершкове масло?

Як зберігати вершкове масло?

Вершкове масло - це продукт,який обов'язково має бути присутнім як в раціоні дитини, так і дорослого - поза всяким сумнівом, це корисно. Та ще й смачно, бо без вершкового масла не зробити ароматну запашну кашу, картопляне пюре чи макарони, а бутерброди з ковбасою будуть в рази смачніше, якщо намастити хліб маслом.


Але мало вибрати гарне вершкове масло, потрібно ще й вміти його правильно зберігати. Про це ми і розповімо в даній статті.

Де і при яких умовах його зберігати найкраще – про це нижче:

- Слідкуйте, щоб температура була правильною -  від 5 до -5 °С. Звичайно, що без холодильника не обійтись!

- В чому його зберігати, в якому пакеті? У матовій непрозорій масляниці або в упаковці. Чому? Бо цей ніжний продукт чутливий до світла і сторонніх запахів – від них масло швидко стає вже не таким смачним, може гірчити.

- Лише невеличку частину масла зберігайте в холодильнику, інше – в морозильній камері. У ній з маслом все буде ОК! Це дуже зручно, якщо ви купуєте вершкове масло про запас.

- Гарне масло має рівний колір і щільну консистенцію, а найкраще масло – зроблене вдома. Саме в нас Ви знайдете домашнє масло, виготовлене найкращими фермерами України.

- Як правильно зберігати вершкове масло влітку, наприклад на дачі або в поході, коли під рукою немає холодильника? Щоб смак масла залишався свіжим, можна розрізати його на шматочки і опустити в солону холодну воду, це зупинить процеси окислення і масло буде мати приємний смак протягом декількох днів.

Смачних і корисних вам страв із таким же відмінним вершковим маслом!

 23/04/2017
 (270 переглядів)
subscribe

Підписатися на новини, щоб першим дізнаватися про нові надходження, та спеціальні пропозиції

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2017