+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

ЯК ПРАВИЛЬНО ХАРЧУВАТИСЯ ВЛІТКУ

Кращим варіантом для поживного і корисного сніданку може стати каша (гречана, пшоняна, вівсяна), тому не варто відмовлятися від каш під час харчування влітку.

Вони ідеальні для сніданку, оскільки чудово насичують і дають можливість не влаштовувати до обіду шкідливі перекуси.

До того ж зернові культури забезпечують організм необхідними білками, вуглеводами, жирами, вітамінами і ферментами.

Також можна сміливо додати до сніданку кисломолочні продукти, наприклад, кефір або йогурт ТМ «Еко-Поплавок» зі свіжими фруктами і ягодами.

Кефір, ряжанка і сир ­­- кисломолочні продукти, які набагато легше переробляються, сприяють травленню і допомагають нам легше перенести спеку, компенсувати втрату вітамінів, мікроелементів.

Завдяки наявності молочної кислоти кефір угамовує спрагу, а магній і кальцій в ньому – дозволяють заповнити їх втрату під час спеки. Кефір корисний для серця і судин, попереджає атеросклероз, також є хорошим антиоксидантом.

На основі кефіру можна готувати холодні літні супи типу окрошки.

Ряжанка виробляється з топленого молока, тому й має такий приємний карамельний колір і дивовижний аромат. Вона прекрасно вгамовує і голод і спрагу, не залишаючи в животі відчуття важкості.

Наявність повноцінних білків, жирів, достатньої кількості кальцію робить ряжанку практично ідеальним продуктом харчування влітку.

Літній раціон має бути низькокалорійним, легким і нежирним, тому в першу чергу вживайте свіжі овочі, ягоди і фрукти, як головне джерело вітамінів і мінералів.

Готуйте легкі фруктові та овочеві салати, заправлені олією, соком цитрусових або сметаною, рагу, холодні супи і окрошку, запікайте, тушкуйте і готуйте на пару. Також не забувайте про зелень, додавайте її по можливості в усі страви, особливо до м’яса.

Ну а придбати свіжу кисломолочну продукцію та інші продукти харчування Ви завжди можете у мережі еко-крамничок «Поплавок»!


Кожного дня раді бачити Вас!

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2020