+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

ЯК ПЕРЕСТАТИ ЗАЇДАТИ СТРЕС СОЛОДКИМ?

Причини заїдання солодким

Перша причина – це звичка. Після їжі організм начебто ситий, але чогось не вистачає. Прийняття цієї проблеми – перший крок на шляху від її позбавлення. Це ж напевно не перша ваша звичка, від якої варто позбутися?

Головне – не поспішати і не обмежувати себе в солодкому занадто різко. Така тактика призведе до зривів.

Друга причина – фізіологічна. Деяким людям насправді необхідно з’їсти солодкого, щоб швидко підвищити рівень цукру в крові. Порушення обміну речовин і травлення вимагають спостереження і втручання лікарів.

Чого не варто робити?

1. Повністю заборонити собі їсти солодке. Забороняючи собі щось, ви налаштовуєте свою підсвідомість хотіти цього ще більше. Пробуйте пропонувати собі альтернативу. Не забувайте хвалити себе!

2. Заборонити собі цукор. Цукор – важливе джерело швидких вуглеводів, і якщо вживати його грамотно, то він приносить користь організму. Добова норма цукрів для дорослої людини – 30 грам, серед них фруктоза, сахароза, глюкоза та інші види. Помірне вживання цукру зменшить тягу до заборонених десертів.

Що варто робити :

  • Замініть

Замініть всі види цукру фруктозою, яка міститься в фруктах і ягодах. Враховуйте тільки, що в сушених концентрація фруктози набагато вище. Замість шоколаду і торта з’їжте яблуко або жменю полуниці, відмінно підійдуть цитрусові, які ще і прискорять обмін речовин.

  • Скоротіть

Якщо звичка з’їсти після прийому їжі солодкого вище вашої сили волі, просто для початку зменшіть кількість десерту. Так ви і задовольните тягу до цукру, і зменшите добову калорійність. З’їдені солодощі вдень несуть менше шкоди, ніж вечірні, так як до вечора є час витратити зайві калорії.

  • Полегшіть

Десерти бувають різні. Замість жирних кремів віддайте перевагу легким білковим або сирним. Вибирайте десерт з мінімумом бісквітного прошарку. Відмінна альтернатива – мармелад, зефір, пастила, желе. Крім більш низької калорійності, ці солодощі ще й засвоюються краще.

  • Розділіть

Не забирайте солодке з раціону зовсім, просто розділіть основні прийоми їжі від вживання десертів. Можна навіть замінити перекус чаєм з печивом. Їжте повільно – так ви швидше насититеся меншою кількістю.

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2021