+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

ЯК НЕ ЗАЛИШИТИ В СУПЕРМАРКЕТІ ВСІ ГРОШІ І НЕРВИ частина 2

Акції та їх умови
Обов’язково уточнюйте умови акції на той чи інший товар. Цілком може статися, що акція діє на три одиниці товару, але ніяк не на одну або дві. Обов’язково дивіться на термін придатності, адже може бути що товар продається зі знижкою тому, що виходить термін придатності.

Глибше – свіже
Якщо ви купуєте сир або йогурт, не поспішайте брати крайній. Скоріш за все більш свіжий товар захований глибше. Цьому є цілком логічне пояснення, адже покупці розбирають те, що ближче до краю.

Перевіряйте чек не відходячи від каси
Може статися таке, що один товар двічі проб’ється в чеку. Або товар продається не за тією вартістю, на яку ви розраховували. Будьте уважні.

Вибирайте і зважуйте овочі та фрукти самостійно
Дуже велика ймовірність того, що овочі та фрукти починають псуватися, і їх запакували, щоб цього було менше видно. Ви не зможете як слід оглянути овочі запаковані на пластиковій основі. А це збільшує ймовірність того, що додому ви можете принести зіпсований продукт.

Біля каси – спокій тільки спокій
Біля каси знаходиться зона спонтанних покупок. Дуже часто, стоячи в черзі і з нудьги ми починаємо розглядати, що ж є на вітринах. І рішення побалувати себе шоколадкою виглядає імпульсивно лише для нас, але ніяк не для маркетологів. Зберігайте спокій.

Ревізія покупок на касі
Огляньте покупки. Можливо, туди потрапили товари, які ви абсолютно не збиралися купувати. Саме час викласти зайве.

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2021