+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

ЯК НЕ ПЕРЕЇДАТИ ВНОЧІ

Поглинання їжі вночі – погана звичка. Організму потрібен час перед сном переварити їжу, а пізні прийоми їжі призводять до порушення біоритмів і набору зайвої ваги.

Способи боротьби з переїданням

Збільште кількість прийомів їжі. Зверніть увагу на кількість і якість прийомів їжі протягом дня. Якщо вдень ви обмежуєте себе в кількості споживаних калорій, або пропускаєте прийоми їжі – ваш організм буде вимагати заповнити запаси. Обов’язково снідайте, беріть з собою на роботу здорові закуски. Збільште кількість прийомів їжі до 4-5 разів протягом дня, ви відразу відчуєте результат.

Не забувайте пити протягом дня. Пийте воду. Але обмежте себе вживанням газованої води, соків, адже цукор в цих напоях впливає на вміст глюкози в крові і підсилює відчуття голоду вночі.

Знайдіть нове хобі. Вечірні та нічні переїдання часто також є результатом нудьги. Виберете собі заняття, за яким ваші руки й мозок будуть зайняті.

Відкоректуйте режим дня. Порушення біоритмів є однією з основних причин нічних переїдання. Як тільки ви налагодите графік сну, вам буде менше хотітися їсти. Недосипання може призвести до пропуску сніданку. Здійсніть прогулянку перед сном, прийшовши додому ви будете відчувати легку втому і засипати буде значно легше.

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2021