+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

ЯК НЕ ПЕРЕЇДАТИ НА СВЯТА

  • Не голодуйте перед тим, як сядете за святковий стіл. Їжте протягом дня, дотримуйтеся режиму. Тоді не доведеться накидатися на все і з’їдати одразу багато.
  • Якщо передбачається довге святкування і їжі буде багато – робіть перерви, вставайте з-за столу між прийомами їжі. В цей час потрібно рухатися, а не сидіти за столом в очікуванні наступної страви. Так вірогідність переїдання різко знижується.
  • Робіть вибір, що їсти. Наприклад, складаючи свою порцію їжі до однієї частини будь-якої м’ясної або рибної страви – беріть дві частини овочів. Намагайтеся вибирати нежирні сорти м’яса, вони дають ситість, довго перетравлюються, забезпечують організм білком.
  • Отримуйте естетичне задоволення від їжі. Їжте повільно, смакуючи кожен шматочок, ви нікуди не поспішаєте. Це також зменшує ризик переїдання, адже насичення від порції їжі приходить через 15-20 хвилин.
  • В перервах між прийманнями їжі вживайте воду, бо зазвичай разом із святковою їжею надходить багато солі та жиру. Ваш організм потребуватиме рідини для підтримки водно-сольового балансу. Бажано не вживати солодких напоїв, вони будуть тільки посилювати спрагу. Пийте звичайну воду.
  • Будьте обережні з алкоголем. Він практично завжди буває на свята. Спиртні напої розгальмовують центр голоду і самі собою калорійні, особливо міцні й солодкі. Перевагу віддавайте сухому вину, яке не має багато калорій, та сприятиме кращому травленню їжі.

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2021