+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

ЯК НЕ НАБРАТИ ЗАЙВУ ВАГУ ПІД ЧАС НОВОРІЧНИХ СВЯТ

  • Не приймайте ліки! Так-так, не потрібно пити різні ферменти, щоб покращити роботу шлунково-кишкового тракту. Таким чином ви стимулюєте організм працювати по-максимуму й він зможе подолати багато їжі. Зауважте, щоб без сторонньої допомоги ви б не змогли стільки з’їсти. Організм не дурний і сам знає, коли досить.
  • Не голодуйте! Не потрібно заздалегідь нічого не їсти, щоб потім більше влізло. Ця тактика неробоча. Чим більше влізе на застіллі, тим більше потім вилізе вам боком. Або ж не боком, а складками на животі, стегнах тощо.
  • Не додавайте майонезу! Якщо ви самі складаєте новорічне меню, то продумайте його так, щоб приготувати якнайбільше корисних страв. Заправляйте салати не майонезом, а оливковою олією та спеціями. Не смажне м’ясо, а тушкуйте його або зробіть гриль.
  • Розмір тарілки. Так, це має свій вплив. Оберіть менші тарілки для сервірування столу, а ще запам’ятайте одне правило – не залишайте тарілку порожньою через силу. По-перше, не потрібно їсти, коли ви вже наїлися. По-друге, порожня тарілка стимулює вас наповнювати її знову і знову.
  • Алкоголь. Якщо ви вживаєте алкоголь, то пам’ятайте, що він також калорійний. А ще вам більше хотітиметься їсти або ж закусувати. Надайте перевагу сухому червоному вину. Воно і менш калорійне, і багато ви не вип’єте.
  • Не їжею єдиною. Пам’ятайте, що новорічні свята – це не про їжу, а про спілкування. Тож смійтеся, жартуйте, танцюйте, ліпіть сніговика, катайтеся на ковзанах та санчатах, опануйте лижі. Є безліч зимових активностей, окрім поїдання салатів,які точно підуть вам на користь!

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2021