Не приймайте ліки! Так-так, не потрібно пити різні ферменти, щоб покращити роботу шлунково-кишкового тракту. Таким чином ви стимулюєте організм працювати по-максимуму й він зможе подолати багато їжі. Зауважте, щоб без сторонньої допомоги ви б не змогли стільки з’їсти. Організм не дурний і сам знає, коли досить.
Не голодуйте! Не потрібно заздалегідь нічого не їсти, щоб потім більше влізло. Ця тактика неробоча. Чим більше влізе на застіллі, тим більше потім вилізе вам боком. Або ж не боком, а складками на животі, стегнах тощо.
Не додавайте майонезу! Якщо ви самі складаєте новорічне меню, то продумайте його так, щоб приготувати якнайбільше корисних страв. Заправляйте салати не майонезом, а оливковою олією та спеціями. Не смажне м’ясо, а тушкуйте його або зробіть гриль.
Розмір тарілки. Так, це має свій вплив. Оберіть менші тарілки для сервірування столу, а ще запам’ятайте одне правило – не залишайте тарілку порожньою через силу. По-перше, не потрібно їсти, коли ви вже наїлися. По-друге, порожня тарілка стимулює вас наповнювати її знову і знову.
Алкоголь. Якщо ви вживаєте алкоголь, то пам’ятайте, що він також калорійний. А ще вам більше хотітиметься їсти або ж закусувати. Надайте перевагу сухому червоному вину. Воно і менш калорійне, і багато ви не вип’єте.
Не їжею єдиною. Пам’ятайте, що новорічні свята – це не про їжу, а про спілкування. Тож смійтеся, жартуйте, танцюйте, ліпіть сніговика, катайтеся на ковзанах та санчатах, опануйте лижі. Є безліч зимових активностей, окрім поїдання салатів,які точно підуть вам на користь!