+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця 36в
Узвар – напій здоров’я

Узвар – напій здоров’я

Сьогодні ми частіше надаємо перевагу чаю або каві. А про домашні смачні, корисні та вітамінні напої часто забуваємо. У сучасному світі ми все частіше віддаємо перевагу чаю, каві, газованим напоям. Узвар зварений із домашніх, свіжих та корисних продуктів – це те, чого так часто не вистачає, коли згадуєш про дитинство, коли бабуся варила цей компот із сухофруктів…

А ви ж знаєте: бабуся поганого не порадить! Вона готувала його, бо знала, що узвар – неймовірної користі напій. Він підвищує імунітет при застуді та допомагає при високій температурі. Володіє протизапальними властивостями, дуже корисний для роботи шлунково-кишкового тракту. Також вживання компоту з сухофруктів сприяє очищенню організму від токсинів, солей та важких металів. За рахунок вмісту вітамінів і корисних речовин, компот є прекрасним тонізуючим напоєм, який бадьорить, додає сил і енергії. Узвар має ще безліч плюсів, серед яких і чудовий смак!


І все це запорука натуральних інгредієнтів, що відбираються за строгими стандартами. До речі, ми також пропонуємо вам придбати наш узвар та випити склянку здоров’я. Радимо додати туди меду – буде вдвічі смачніше!

 05/05/2017
 (52 переглядів)
subscribe

Підписатися на новини, щоб першим дізнаватися про нові надходження, та спеціальні пропозиції

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2017