+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

У чому користь узвару?

Узвар – традиційний український напій, що готується із сушених фруктів. Користь напою зумовлена цінними властивостями цих фруктів: яблук і груш. Також додаються родзинки. Усім відомо, що сухофрукти в собі містять більше мікроелементів, ніж свіжі плоди.

Якщо правильно приготувати узвар, то він буде в собі містити ряд корисних вітамінів: А, В1, В2, В3, С. А також глюкозу, яка дуже корисна для мозку, і пектин – для роботи кишечника, кальцій, залізо, фосфор, калій та інші корисні речовини. Груші і яблука, які обов’язково використовуються для приготування напою – це антиоксиданти, тому вживання узвару дозволяє вивести вільні радикали з організму.

Слід відмітити, що узвар із сухофруктів знімає запалення, зміцнює імунітет, підвищує гемоглобін, сприяє поліпшенню роботи кишечника і ШКТ в цілому, серцево-судинної та дихальної систем, а також тонізує, виводить солі і «шкідливий» холестерин. Незважаючи на достаток фруктів влітку, узвар широко використовується для втамування спраги.

Якщо ви хочете зміцнити імунітет, бути в тонусі цілий день, придбайте узвар в мережі крамничок «ЕКО-ПОПЛАВОК фермерські продукти»! Якість та натуральність продукту гарантована!.

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2021