+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

Томатний сік – найкраще джерело вітамінів!

Цей чудовий напій – справжній коктейль з мінералів і вітамінів, виготовлений із відбірних томатів, за особливою рецептурою. Дуже смачний та корисний.
Серед корисних компонентів томатного соку значаться вітаміни групи В, Е, А і РР, аскорбінова кислота, а ще в ньому міститься великий список мікроелементів: калій, магній, фосфор, залізо, цинк і інші.

Такий солідний набір натуральних корисних компонентів, нормалізуючи обмін речовин, впливає як на діяльність усіх органів і систем окремо, так і на функціонування організму в цілому.

В помідорах містяться сполуки хлору і сірки, що стимулюють роботу печінки і нирок. Саме тому томатний сік – один з найкращих для тих, хто хоче очистити свій організм від токсинів.

Його регулярне вживання допомагає організму отримувати достатню кількість води, до того ж він містить велику кількість волокон, що сприяють якнайшвидшому формуванню почуття насичення.
А ще він забезпечує всіма необхідними поживними речовинами, і нормалізує метаболізм.
Окрім того, томатний сік допомагає уникнути захворювань серцево-судинної системи. Адже помідори багаті вітаміном В6, і тому томатний сік – однин з кращих натуральних засобів для профілактики серцево-судинних захворювань.

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2023