+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

СИР ЗІ СМЕТАНОЮ – ІДЕАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ

Сир зі сметаною – один з найбільш універсальних сніданків людей, які стежать за своїм здоров’ям. Домашній сир можна їсти солодким, заправляючи його варенням або медом. Або ж додати туди зеленої цибульки, часнику, кропу і гарненько його посолити.
Це смачна і дуже ситна страва, що дозволяє насолоджуватися тонким смаком без шкоди для фігури.
Користь сиру в його унікальному складі. У ньому є магній, залізо і кальцій, які так необхідні нашим кісткам. А ще сир – це просто білкова бомба! Він є ідеальним продуктом для тих, хто бажає не просто схуднути, а й набрати м’язову масу. У такому випадку його бажано вживати відразу після фізичних навантажень.
На відміну від швидких вуглеводів, сир дає відчуття наповненості і ситості. Тобто ви вживаєте мінімум калорій і не мучитесь голодом максимум часу!
Сир зі сметаною добре допомагає виведенню токсичних речовин з організму. Це буде особливо корисно для профілактики атеросклерозу, а також такий сир варто їсти людям, які страждають від шлункових хвороб і поганого травлення. Сметана засвоюється набагато краще за ту молочну продукцію, з якої вона зроблена, тому саме її радять людям з чутливим шлунком.
Саме в еко-крамничці «Поплавок» ви знайдете корисну і натуральну кисломолочну продукцію для здорового харчування!

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2023