+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

ЩО ТАКЕ ПРОБІОТИКИ І ЧИМ ВОНИ КОРИСНІ

Пробіотики — це корисні бактерії, які необхідні нам для життєвих сил та гарного здоров’я. Пробіотики сприятливо впливають на людей за рахунок поліпшення балансу флори в травній системі.

Щоб зберегти здоров’я травної системи, ми повинні переконатися в тому, що наш кишечник населяють багато «хороших» бактерій. Вони мають ряд важливих функцій, допомагаючи поліпшити травлення, налагодити виробництво вітамінів, полегшити симптоми синдрому подразненого кишечника, вивести шлаки і токсини.

Також пробіотики беруть участь у виробництві поживних речовин для відновлення оболонки кишечника, сприяють підвищенню стійкості до інфекцій, регулюють імунну функцію і запобігають розростання шкідливих бактерій.

Продукти з високим вмістом пробіотиків:

Йогурт
Напевно, йогурт — це один з найвідоміших продуктів, багатих пробіотиками.

Квашена капуста
Квашена капуста не тільки дуже багата здоровими живими культурами, а й вітамінами В, А, Е і С.

Соління
Будь-який розсіл є відмінним джерелом пробіотиків. Тож найкращі квашені огірочки, томати або ж навіть кавун, з власного фермерського господарства, ви можете знайти в еко-крамничці «Поплавок».

Хліб на заквасці
Такий хліб ще називають бездріжджовим.

Кефір
Як і йогурт, цей кисломолочний продукт являє собою унікальне поєднання молока та кисломолочних кефірних грибків. Кефір відрізняється високим вмістом лактобацил, біфідобактерій і антиоксидантів. Купувати краще всього натуральний кефір або ж йогурт у фермерських магазинчиках, зокрема в еко-крамничці «Поплавок».

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2021