+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

ЩО МИ ЗНАЄМО ПРО МОЛОКО?

Молоко – безцінний продукт на кухні, подають його в якості напою або воно використовується як компонент в стравах.

Велика частина продаваного молока пастеризується. Під час пастеризації молоко прогрівається до 63 ° С протягом 30 хвилин або до 72 ° С протягом 15 секунд, що призводить до загибелі бактерій або інших мікроорганізмів, що викликають різні захворювання і псування продукту. Молочні продукти з високим відсотковим вмістом жирів підігрівають до 65 ° С протягом 30 хвилин або до 74 ° С протягом 30 секунд для ультрапастеризації.

Крім того, молоко зазвичай ще й гомогенізується, тобто його пропускають через ультратонкий фільтр при високому тиску для того, щоб розщепити частинки жиру, який воно містить. Цей жир потім рівномірно розподіляється в молоці і не піднімається на поверхню. Молоко може бути збагачене вітамінами А и D. Низькокалорійне молоко або знежирене практично завжди збагачується вітамінами, оскільки при видаленні з нього жирів воно втрачає і жиророзчинні вітаміни.

Молоко – продукт швидкого псування, тому уважний вибір і дотримання правильних умов зберігання надзвичайно важливі. На упаковках завжди міститься інформація, скільки часу вміст буде придатне для вживання. Ніколи не слід поєднувати молоко з різних упаковок, щоб уникнути отруєння.

Коли за рецептом в гарячі страви потрібно додати молоко, його слід довести до кипіння, перш ніж додавати до інших інгредієнтів. Якщо молоко згорнулося, його не варто використовувати. На жаль, часом неможливо визначити несвіжість молока лише за запахом або смаком.

Оскільки всі молочні продукти здатні поглинати різні запахи, їх зберігають далеко від продуктів, сильно пахнуть.

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2021