+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

ПРОДУКТИ, ЯКИМ НЕ ШКОДИТЬ ТРИВАЛА ЗАМОРОЗКА

Свіжа зелень
Чудово зберігається без втрати своїх смакових і корисних властивостей, свіжа зелень, якщо її попередньо правильно обробити. Для цього зелень необхідно вимити, висушити і заморозити, розклавши на дошці в один шар. Потім, коли зелень замерзне, її зсипають в зіп-пакет і зберігають у морозильній камері.

Овочі
Деякі види овочів також відмінно переносять заморозку. Наприклад, для цих цілей підійдуть броколі, спаржева квасоля, молодий горошок, помідори, морква, гарбуз, кабачок, гриби і деякі інші види овочів.

Ягоди
Ягоди відмінний продукт для заморозки, вони не тільки зберігають свої корисні властивості, але і після заморозки стають ще корисніше.

Вершкове масло
Від заморозки вершкове масло тільки виграє – до своїх корисних властивостях воно набуває нових. Наприклад, натирається красивою закрученої стружкою і на ньому набагато простіше замішувати пісочне тісто. Зберігати масло можна в фабричній етикетці, загорнувши в пакет або фольгу.

Тертий сир
Сир в тертому вигляді також відмінно переживе заморозку. Для цього залишки натертого продукту слід розкласти на дошці для попередньої заморозки, а потім підмерзлу стружку необхідно зсипати в зіп-пакет і використовувати в міру потреби.

Хліб
Уже давно в харчовому виробництві практикується заморозка хлібних напівфабрикатів для тривалого зберігання і транспортування. Заморожувати найкраще саме свіжий хліб, так як при розморожуванні він залишиться таким же. Для заморозки булку (не гарячу) або будь-який інший хлібобулочний виріб, загортають у поліетиленовий пакет, і поміщають в морозилку. Розморожувати раніше заморожений хліб можна як на низьких температурах в духовій шафі, так і при кімнатній температурі.

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2021