+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

ПРОДУКТИ, ЯКІ ЗРОБЛЯТЬ ВАС ЩАСЛИВІШИМИ частина 1

Як виявилося, деякі продукти здатні активізувати викид серотоніну і ендорфіну – гормонів щастя і радості, здатних привести людину в стан радості і навіть ейфорії.

Існує 3 способи збільшення енергії за допомогою продуктів: за рахунок забезпечення організму необхідною кількістю калорій або стимулювання процесу обміну речовин шляхом більш ефективного спалювання калорій.

Що стосується настрою, тобто речовини, які нормалізують рівень цукру в крові і активізують роботу мозку, як вже говорили вище це серотонін і ендорфін. Щоб їх синтезувати, необхідні певні амінокислоти, а також вуглеводи, вітаміни групи B, магній і цинк. Існує ряд продуктів, які містять необхідний набір речовин, що сприяють виробленню «гормонів щастя». Саме на них варто налягати пізньої осені та ранньою весною.

Цитрусові і хурма
По-перше, вони сприятливо впливають на психіку завдяки яскравому кольору, а по-друге – багаті вітамінами групи B. Крім того, в цитрусових містяться природні антиоксиданти, зокрема вітамін С, що мають важливе значення для боротьби зі стресом. Гарні в боротьбі з депресією і інші яскраві фрукти та овочі: морква, помідори, болгарський перець, буряк та інші.

Сир
Всі сорти сиру багаті білком, містять амінокислоти – триптофан і L-фенілаланін, які змушують мозок виробляти ендорфіни. На чолі списку «щасливих» сирів – рокфор. Натуральні фермерські сири ви також можете придбати в еко-крамничці «Поплавок».

Листова зелень
У ній міститься ефективне речовина для підняття настрою – фолієва кислота. Крім того, зелене листя багаті магнієм, необхідним для нормального функціонування нервової системи.

Банани
Вітамін В6, що міститься в бананах, допомагає виробляти серотонін. За даними досліджень, у людей з депресією мало вітаміну В6. Крім того, в бананах міститься велика кількість вітаміну C і необхідні організму мінеральні речовини, такі як фосфор, залізо, калій, кальцій і магній.

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2021