+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

ПРОДУКТИ, ЯКІ ПОКРАЩУЮТЬ ЗІР частина 1

Чорниця
Чорниця посідає найперше місце з усіх продуктів для покращення зору. Свої Корисні властивості вона зберігає и в замороженому вигляді і при легкій термічній обробці. Чорниця містить вітаміни групи В, вітамін А, С, які покращують гостроту зору и захищають від вільних радикалів, оскільки володіють чудовим антиоксидантними властивостями.

Гарбуз
Гарбуз містить велику кількість вітаміну D, який рекомендуються вживати разом з аскорбіновою кислотою для ПРОФІЛАКТИКИ різних застудних захворювань. Також у гарбузі багато вітамінів групи В, які підвищують функції імунної системи та збільшують кількість енергії. У м’якоті гарбуза також містіться вітамін С, Який допомагає позбутися авітамінозу, зміцнити імунітет та слугує чудовим антиоксидантом.

Чорний шоколад
Чорний шоколад – це смачні ліки, які позитивно впливають на організм людини, зокрема на покращення зору. Він містить вітаміни A, B (В1, В2, РР), C, D, E, F, чимало антиоксидантів, фосфор, кальцій та магній.

Кисломолочний сир
Кисломолочний сир багатий на вітаміни групи В, а особливо вітамін В12, який допомагає покращити кровопостачання очей. Вітамін В2 покращує обмін речовин у кришталику та рогівці ока. А ще кисломолочний сир – чудовий помічник при кон’юнктивіті.

Морква
Морква багата на вітаміни С, К, Е, РР, групи В та містить велику кількість каротину. Найкраще моркву поєднувати разом із сметаною чи олією – так вітаміни, які потрібні для збереження зору, краще засвоюються.

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2021