+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця 36в

Який посуд краще обрати для випікання?

Мабуть, ви помічали, що їжа від приготування у різних посудинах може змінити свій смак- на краще чи то на гірше. Давайте з’ясуємо від чого це може залежати і на що потрібно звернути увагу під час вибору посуду для приготування, аби Ваші страви завжди виходили неперевершеними.

Чавун

Чавунні форми для випічки нагріваються рівномірно, а їх антипригарні властивості з часом тільки посилюються. Вони є ідеальними для страв, які вимагають тривалого запікання (наприклад, тушкована картопля чи м’ясо). Єдиний недолік таких форм – вага: чавунні форми набагато важчі, ніж будь-які інші форми такого ж розміру.

Скло

Скляні форми мають привабливий естетичний вигляд, що дозволяє страви подавати до столу саме в них.  Також вони допомагають зберегти натуральний смак продуктів. Усім відомо, що скло має низьку теплопровідність. Тобто скляна форма буде нагріватися довше, але і страви будуть зберігатися теплими більш тривалий час. Однак скло чутливе до перепаду температур, і його не варто опускати у занадто холодну і гарячу воду.

Сталь

Нержавіюча сталь не є найкращою формою для приготування різноманітних страв, адже сталь може трохи змінити смак продуктів. Також вони дуже легко деформуються, особливо з тонкої сталі. Із усіх видів форм вони найдешевші, тому замінити їх проблеми не виникає.

Тепер ви зможете правильно обрати посуд з того чи іншого матеріалу, знаючи його плюси та мінуси! Готуйте з задоволенням!

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2019