+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

ПОПУЛЯРНІ ВИДИ МОЛОКА: в чому їх користь

Коров’яче молоко
Цей вид молока багатий поживними речовинами, але в ньому містяться лактоза та цукор, що й викликає чимало суперечок.
За статистикою, 15% людей на планеті страждають на несприйняття лактози. У такому разі від молока справді краще відмовитися. Але всім іншим молоко дозволене. Головне, обрати якісний варіант. Адже чимало виробників при продажу збагачують молоко ароматизаторами, цукром та іншими харчовими домішками. Тому купуйте молоко у перевіреного виробника, обирайте середню жирність та не зловживайте напоєм — 1-2 склянок на день буде достатньо.
Молоко ТМ «Еко-Поплавок» виготовляється у власному молочному цеху, без консервантів, ароматизаторів, стабілізаторів, штучних барвників і будь-яких смакових домішок. Проходить сучасні методи обробки (пастеризація, ультрапастеризація, стерилізація).

Мигдальне молоко
Мигдальне молоко без цукру є дієтичним та містить жири, які корисні для серця, шкіри, волосся та нігтів. Проте мигдальне молоко має багато білку та фітинову кислоту, яка заважає організму засвоювати кальцій, цинк і залізо. Тож загалом мигдальне молоко не принесе шкоди, якщо ним не зловживати.

Козяче молоко
Про його користь ми могли чути від бабусь. Хоча козяче молоко сприймають не всі, воно справді корисне. Молоко багате кальцієм та білком. Напій допомагає швидше позбутися зайвої ваги при дієтах, запобігає серцево-судинним захворюванням, зміцнює кістки, завдяки високій кількості кальцію у своєму складі, і загалом позитивно впливає на імунітет.

Кокосове молоко
Кокосове молоко майже на 70% складається з води: у ньому міститься близько 24% жирів, 3% білків і стільки ж вуглеводів. У горіховій м`якоті, із якої отримують молоко, міститься велика кількість лауринової кислоти, яка нормалізує рівень ліпідів у крові і, таким чином, позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи. У тропічному напої також міститься велика кількість вітаміну С, тож продукт зміцнює імунітет і запобігає простудним та інфекційним захворюванням.
Однак варто зазначити, що у порівнянні з іншими видами молока у кокосового менше корисних властивостей, а також великий вміст жирів.

Соєве молоко
Це надійне джерело білку та кальцію. Натуральне соєве молоко містить найменше калорій та вуглеводів, тому стане чудовою альтернативою коров’ячому.

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2020