+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

ПОМИЛКИ НА КУХНІ, ЯКИХ СЛІД УНИКАТИ

Зберігати молоко в дверцятах холодильника
Багато хто звик ставити молоко саме в це місце, вважаючи, що воно ідеально підходить для зберігання. На жаль, це не так. При постійному відкритті холодильника відбувається перепад температури, який може привести до погіршення якості продукту.

Збивати холодні білки
Щоб отримати ідеальну консистенцію крему або безе, потрібно використовувати білки кімнатної температури. Так буде простіше їх збивати.

Користуватися однією обробною дошкою
На кухні повинні бути дві, як мінімум, обробних дошки. Одна – для м’яса, риби та птиці, інша – для продуктів, які не вимагають термічної обробки. Це необхідно для того, щоб одні продукти не заразили бактеріями інші.

Неправильно заповнювати банки при консервуванні
При консервуванні тих чи інших продуктів потрібно залишати вільний простір в банках. Простір – це місце між вершиною їжі і краєм банки. Під час приготування джемів та желе потрібно залишати 1-3 мм, для фруктів і томатів – 10-15 мм, для низькокислотних продуктів – 25-30 мм.

Неправильно зберігати хліб
Хліб повинен зберігатися в сухому і прохолодному місці. Тому найкращий варіант – це холодильник. Тільки переконайтеся, що продукт щільно закритий, інакше він вбере сторонні запахи.

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2021