+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

МОЛОЧНИЙ ШОКОЛАД ВДОМА

Інгредієнти:

  • Молоко ТМ «Еко-Поплавок» – 5 столових ложок
  • Какао-порошок – 4-5 столових ложок
  • Цукор – 5-6 столових ложок
  • Масло вершкове ТМ «Еко-Поплавок» – 50 грам
  • Борошно пшеничне – 1 чайна ложка

Приготування:

Виливаємо молоко в каструлю. Для початку ставимо на середній вогонь невелику каструлю з молоком і підігріваємо його до теплого стану.

Висипаємо в тепле молоко цукор і какао-порошок.

Потім додаємо в молочний продукт з допомогою столової ложки какао-порошок і цукор, робимо маленький вогонь. Розчиняємо компоненти в молоці.

При постійному помішуванні доводимо молоко до кипіння, щоб у ньому розчинилися всі компоненти. Додаємо в шоколадну суміш вершкове масло.

Після додаємо в суміш м’яке вершкове масло. А для цього просто заздалегідь дістаємо інгредієнт з холодильника і залишаємо його в стороні до потрібного моменту. Знову все добре перемішуємо

столовою ложкою і чекаємо, коли наша маса знову почне закипати.

Коли на поверхні почнуть з’являтися перші бульбашки – це сигнал про те, що пора перейти до наступного етапу приготування нашого молочного шоколаду. Безперервно помішуючи суміш столовою ложкою, всипаємо в каструлю борошно. Помішуємо до тих пір, поки борошно повністю не розчинитися в шоколадній масі. Після – вимикаємо конфорку і відставляємо в сторону ємність.

Чекаємо, поки суміш не стане кімнатної температури.

І тільки після розливаємо у формочки для льоду, або в невеликі за розмірами силіконові формочки для запікання, або будь-який інший маленький посуд. Тепер ставимо ємність з молочним шоколадом в холодильник і тримаємо там до тих пір, поки блюдо не застигне.

Смачного!

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2021