+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

МІФИ ПРО «ШКІДЛИВІ» ПРОДУКТИ

Виявляється, що далеко не всі продукти так шкідливі для нашого організму. Давайте разом спробуємо розібратися, які з відомих нам продуктів не так шкідливі і як їх краще готувати.

Дієтологи не раз згадували в списках непотрібних і навіть шкідливих продуктів попкорн, картоплю, вершкове масло і навіть яйця, як важку їжу для організму. Але не всі з перерахованих продуктів заслужили таку репутацію.

Картопля містить велику кількість калію, який дуже корисний для серця. Також він допомагає вивести з організму зайву рідину, зміцнює серцево-судинну систему. Картопля навпаки корисний людям із зайвою вагою. Однак, свої корисні властивості овоч зберігає при правильному приготуванні – відварений або запечений.

Сало також вважають головним «винуватцем» зайвої ваги і навіть ожиріння. Але якщо його вживати в помірних дозах, продукт може бути дуже корисним, адже він багатий вітамінами А, D, Е, калієм, магнієм, цинком і ніякої шкоди не принесе.

Немислимо приготування багатьох страв без вершкового масла, дієтологи запевняють, що вживання його в невеликій кількості навіть необхідно організму, оскільки воно зміцнює судини і перешкоджає виникненню нервових зривів. Однак, щоб масло пішло «на користь», щоденна порція повинна бути близько 1 чайної ложки.

Несподівано дієтологи «захистили» і попкорн. Якщо в ньому не міститься есенцій і додаткових смакових добавок, він дуже корисний для шлунково-кишкового тракту, так як багатий на клітковину.

Дієтолог зазначає, що яйця обов’язкові в раціоні, але краще їх все ж вживати у вареному, а не смаженому вигляді. Цей продукт нормалізує роботу печінки, позитивно впливає на пам’ять і в цілому на нервову систему людини.

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2021