+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

ЛАЙФХАК: ЯК ІДЕАЛЬНО ЗБИТИ БІЛКИ

Щоб збиті білки не розпливалися і не втрачали форму, а виходили пишними і повітряними, слід знати кілька кулінарних хитрощів.

1. Для того щоб правильно збити білки, необхідно знати, що їм потрібне повітря. За рахунок аерації білки можуть збільшитися в розмірі до 8 разів!

2. Головний ворог білків – жир, тому перш ніж приступати до роботи, ретельно вимийте вінчик і миску, в якій збираєтеся збивати білки з миючим засобом і в гарячій воді, після чого насухо витріть.

Щоб бути повністю впевненим у тому, що ні найменшої частинки жиру не залишилося на посуді, змастіть її шматочком лимона.

3. Спочатку білки слід збивати вінчиком на повільній швидкості протягом 2 хвилин, поки не утвориться жовта піна. Якщо білків більше двох, то збивати треба довше.

Потім перейдіть на середню швидкість і збивайте ще хвилину, і нарешті, продовжити збивання на максимальній швидкості до потрібної стадії.

4. Якщо яєчний білок збивається для тортів, мусів або суфле, використовувати цукор необов’язково. У тому ж випадку, якщо ви готуєте безе, слід в уже збиту масу поступово додавати цукрову пудру і продовжити збивання до тих пір, поки цукор не розчиниться.

Що ще важливо знати, щоб правильно збити білки

Відокремлюючи білки від жовтків, стежте за тим, щоб жовток НЕ розтікся і його частинки не потрапили в білок.

Білків повинно бути небагато, щоб вінчик не поринав в них повністю, інакше аерація буде неможлива, і білки не зіб’ються.

Чим більше білків ви використовуєте, тим тривалішим має бути збивання на кожному етапі.

Щоб «відбілити» білки, зробити їх абсолютно білосніжними, в процесі збивання додають щіпку лимонної кислоти.

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2021