+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

КУЛІНАРНІ ЛАЙФХАКИ

Соус з вином
Якщо ви готуєте соус з вином, додавайте його з самого початку. Коли додати вино в напівготовий соус, воно недостатньо випарується і страва буде трохи «п’яною». Молекули води стають свого роду магнітами для молекул етанолу, притягують їх і заважають процесу випарювання. Тому правильніше буде насамперед додати вино, дозволити йому випаритися і тільки потім додавати інші інгредієнти і воду.

Нагріти спеції
Перш ніж додавати спеції в їжу, прогрійте їх на сковороді. Для салату не обов’язково гріти чорний перець, але для будь-яких інших страв цей лайфхак підійде. Коли прогрівати спеції, їх запах посилюється й вони віддають більше аромату їжі.

Чим замінити вино в соусі
Є величезна кількість соусів, до складу яких входить вино, але багато хто відмовляється від алкогольних компонентів. Два шматочка цукру, попередньо розчинені в невеликій кількості оцту, стануть прекрасною заміною білого вина в соусі. Він відмінно підійде для м’ясних і рибних страв.

Менше рослинної олії
Якщо ви хочете при смаженні на сковороді використовувати рослинну олію в якомога меншій кількості, відлийте невелику порцію олії в пляшечку з розпилювачем і наносьте її на сковороду саме таким способом. Цього буде достатньо, щоб продукти не прилипали до поверхні.

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2020