+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

Користь різних видів м’яса

М’ясо – один з найважливіших продуктів у раціоні більшості людей. Воно швидко насичує, містить безліч вітамінів та мінералів і є гарним джерелом білку. Та у світі є безліч видів м’яса і кожний має свої переваги та особливості. Поговоримо про м’ясо та дізнаємося що ж у собі приховує це м’ясне різноманіття.

М’ясо кроля

Важається дієтичним , чемпіон за вмістом білку – цілих 21 %. Окрім того м’ясо кролика засвоюється на цілих 90%, на відміну від яловичини та її 60%. Крольчатина містить дуже мало холестерину та багато поліненасичених жирних кислот Омега-3.  Витамінів та мінералів у м’ясі кроля більше, ніж в інших видах м’яса – вітаміни В6, В12, РР, багато заліза, фосфора. Велика перевага м’яса кролика у його гіпоалергенності. Тому його і рекомендують навіть немовлятам .

Яловичина

Найпопулярніше м’ясо в усьому світі. Воно має усі необхідні нам амінокислоти. Це м’ясо – неперевершене джерело корисних та поживних речовин, 200 г м’яса можуть замінити літр молока. У яловичині є багато мінеральних речовин, у першу чергу цинк і залізо, за що цей вид м’яса дуже цінують. Багато тут і вітамінів – особливо  групи В, а також Е, Н и РР.

Баранина

Це чемпіон за низьким вмістом холестерину. Жир в баранині звісно є, але його набагато менше ніж у свинині, та і засвоюється він краще. Окрім того, баранина містить лецитин, який нормалізує в організмі обмін холестерину. Саме за цю особливість баранину включають у деякі дієти. Звісно, це м’ясо багате і вітамінно-мінеральним складом, але, з іншої сторони баранина доволі важка для травлення, тому людям зі слабким шлунком краще не їсти її забагато.

Свинина

Це м’ясо часто називають жирним  і тому вважають не дуже корисним. Так, свинина жирна, але вона також має і корисні властивості. Наприклад цей вид м‘яса містить майже всі вітаміни групи B у дуже великому, незвичній для м’яса кількості. Свинина засвоюється трохи гірше за інші види м’яса, але натомість має велику кількість поживних речовин та мінералів.

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2020