+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

Користь масла

Цікаві факти про беззаперечну користь вершкового масла!

Вершкове масло зобов’язане бути присутнім в раціоні харчування кожної людини, адже воно володіє важливими для здоров’я властивостями.

Масло містить багато поживних елементів, які беруть участь у процесі відновлення клітин організму. Також вершкове масло – це невід’ємний інгредієнт у багатьох кулінарних стравах, який надає їм особливого смаку.

Але слід пам’ятати, що в день можна з’їдати не більше 30 грамів масла. У такій кількості воно буде приносити організму тільки користь. А саме:

  • Здорове волосся та шкіра

Вершкове масло містить вітаміни А, В, С, D, Е, які дуже важливі для здоров’я і краси волосся та шкіри.

  • Здорові судини

Для здорових судин дуже важливо, щоб в нормі був рівень правильного холестерину. І саме вершкове масло зменшує шкоду продуктів, які безпосередньо підвищують холестерин в крові. Споживайте вершкове масло з м’ясом, яйцями.

  • Здоровий шлунок

Вершкове масло слід обов’язково включити в меню тим, хто має хронічні захворювання органів шлунково-кишкового тракту. Вітамін А, який містить масло, допоможе загоїти рани і зняти запалення. До того ж вершкове масло виступає в якості природного мастила, огортаючи стінки шлунка.

  • Гарний настрій

У молочному жирі міститься багато триптофану – амінокислоти, яка сприяє виробленню серотоніну, який в свою чергу зменшує тягу до солодкого і покращує сон.

Також вершкове масло є джерелом енергії та сприяє оновленню клітин.

Важливо вміти правильно обирати вершкове масло! Відповідно до стандарту ДСТУ масло повинно містити в своєму складі виключно молочний жир. Будь-які інші домішки, такі як рослинний жир, відразу позбавляють продукт назви “вершкове масло”.  На обгортці має бути написано слово “масло”, не “масляний продукт”, не “вершковий продукт на основі …” Найкраще обирати продукт із 82% молочного жиру.

Смакуйте масло домашнє  «Фермерське» від ТМ «Еко-Поплавок» –

це натуральний молочний продукт власного  виробництва, який отримують шляхом сепарування вершків з  коров’ячого молока фермерського господарства. Справжність – гарантована!

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2023