+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

Користь кави з молоком

Світові вчені і медики давно підтвердили, що регулярне споживання кави корисне для організму: вона має тонізуючий ефект, покращує пам’ять і концентрацію уваги, добре впливає на травлення.

Якщо раніше головне питання полягало в тому, наскільки шкідлива або корисна кава для здоров’я, то зараз багатьох цікавить, чи варто пити каву з молоком або краще віддати перевагу традиційній чорній каві.

Тож ось декілька цікавих досліджень щодо впливу молока на корисні властивості кави:

1. Кава з молоком корисніша вечорами.
Чорна кава підвищує енергійність і розумову діяльність — оскільки в ній немає молока або вершків, які пом’якшували б ефект. Тому, якщо ви любите пити каву вечорами, то ризикуєте заробити безсоння. Виправити цю проблему можна за допомогою невеликої порції молока в каві (близько 50 г) — таким чином ви зможете і насолодитися улюбленим напоєм, і забезпечити собі спокійний здоровий сон.

2. Кава з молоком для тих, хто страждає від підвищеної кислотності.
В такому випадку чорна кава не рекомендується — вона підвищує і без того високий рівень pH.
Кава з молоком діє м’якше. Крім того, якщо ви страждаєте від підвищеної кислотності, не забувайте пити багато води і додавати в раціон продукти, в яких багато води, наприклад такі як огірки.

3. Молоко в каві запобігає paку стравоходу.
Загальновідомо, що дуже гаряча кава може привести до термічних опiків чутливих тканин стравоходу, що згодом призводить до розвитку злoякісної пyxлини. Якщо додати до кави молоко, це знизить загальну температуру напою, і ваш стравохід буде поза небезпекою.

4. Кава з молоком корисна для кісток.
Чорна кава має один неприємний побічний ефект — вона заважає засвоєнню деяких елементів, зокрема кальцію. Додавання молока в каву допомагає компенсувати втрату кальцію.

Додавайте у каву натуральне молоко ТМ «Еко-Поплавок» та насолоджуйтесь чудовим смаком улюбленого напою!

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2023