+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

КОРИСТЬ ДОМАШНЬОГО СИРУ «БРИНЗА»

Бринзу вважають однією з найбільш корисних різновидів сирів. У ній містяться вітаміни В, А, Е, мікроелементи – калій і кальцій, фтор і інші. Крім того, цей продукт – цінне джерело білка.

Ні для кого не секрет, що традиційний твердий сир дуже корисний для організму. Але цей продукт через великий вміст жирів має високу калорійність. Ропні сири, до складу яких відносять бринзу, навпаки, не відрізняються жирністю і не викликають загрози підвищення рівня холестерину в крові, зате в їх складі набагато більше білків.

Вміст кальцію в цьому продукті в кілька разів перевершує кількість цієї речовини в молоці або сирі. Причому кальцій, що знаходиться в розсолі сиру, повністю засвоюється організмом. Досить 70 г цього продукту, щоб на добу забезпечити організм кальцієм.

Завдяки тому, що в продукті практично немає вуглеводів, його можна використовувати при дієті для нарощування м’язової маси.

Унікальною властивістю бринзи є здатність запобігати і пригнічувати розвиток шкідливих мікроорганізмів у кишечнику.

Завдяки низькій калорійності продукту його можна включати в раціон діабетикам. Крім того, великий вміст білка дозволяє замінити цим продуктом м’ясо тим людям, яким воно протипоказано.

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2023