+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

КОРИСНІ ПОРАДИ ДЛЯ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ

Намагайтеся щодня споживати натуральні продукти з усіх груп: овочі, фрукти та ягоди, бобові, яйця, рибу, м’ясо, корисні жири та олії, горіхи й насіння, цільнозернові, молочні та кисломолочні продукти ТМ «Еко-Поплавок».

Пийте достатньо води
Візьміть за правило протягом дня випивати не менше 1,5-2 л. води. Але слід пам’ятати, що чай, кава та соки не замінюють воду. У спеку, під час фізичного навантаження, після вживання багатої на білки їжі води треба пити більше.

Готуйте їжу правильно
Надайте перевагу варінню, запіканню, тушкуванню, приготуванню на парі. Правильна теплова обробка – запорука збереження цілісної структури продуктів.

Їжте повільно
Їжу слід ретельно пережовувати. Заковтування їжі без пережовування веде до надмірного вживання їжі, оскільки почуття насичення пов’язано з рецепторами ротової порожнини.

Зменшіть кількість солі
Потрібно вживати якомога менше солі. Її надлишок сприяє затримці рідини в організмі, призводить до набряків і підвищеного тиску.

Менше солодкого
Цукор – це джерело пустих калорій, що не містить поживних речовин. Надавайте перевагу фруктам, ягодам та меду.

Дотримуйтеся режиму
Нерегулярний прийом їжі може призводити до порушення травлення. Краще їсти кілька разів на день потроху, ніж наїстися досхочу один раз.

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2020