+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

ГОЛОВНІ ПРОДУКТИ ДЛЯ КРАСИ ШКІРИ частина 1

Червоний болгарський перець
Один перець містить більше 100% щоденної потреби вітаміну С. Він також містить значну кількість харчових волокон і вітаміну В6. Завдяки наявності каротиноїдів, червоний перець також добре бореться з акне.

Гіркий шоколад
Темний шоколад багатий антиоксидантами, жирними кислотами і флавонолами, які сприяють сяйву шкіри. Антиоксиданти в темному шоколаді допоможуть зменшити шорсткість в шкірі і захистити її від шкідливого впливу сонячних променів. Крім того, какао розслабляє артерії, покращуючи кровообіг, що призводить до здорової шкіри.

Лосось
Лосось є прекрасним продуктом для боротьби зі стресом, занепокоєнням і депресією. Лосось також забезпечує більшу частину щоденних потреб у вітаміні D, який допомагає запобігти раку товстої кишки, зняти занепокоєння, депресію, хвороби серця і захворювання кісток. Лосось також багатий омега-3, що відмінно підходить для боротьби із запаленням, зморшками і прищами і також допомагає зволожувати шкіру зсередини.

Кокосове масло
Кокосове масло є одним з найбагатших джерел насичених жирів. Воно містить лауринову кислоту – потужний антибактеріальний і противірусний агент, який бореться з вірусами, інфекціями, запаленнями і прищами. Кокосове масло також багате незамінними жирними кислотами і вітаміном Е, які ідеально підходять для збереження шкіри вологою, м’якою і без зморшок.

Зелений чай
Зелений чай – це відмінне джерело антиоксидантів і унікальної амінокислоти L-теанин, яка допомагає розслабитися і зняти стрес. Це свого роду антиоксидант з перевіреними протираковими і протизапальними властивостями. Зелений чай може також знизити ризик розвитку високого кров’яного тиску. Пийте 3 або більше чашок чаю щодня для досягнення кращих результатів.

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2021