+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

ГОЛОВНІ ПРАВИЛА СОКОВИТИХ КОТЛЕТ ВДОМА

Правильно підбирайте м’ясо
Правильно вибране м’ясо дуже впливає на кінцевий результат. Найбільш придатною для котлет вважається передня частина туші (філейна). Можна для фаршу взяти і лопатковий шматок.
Для фаршу вибирайте кілька видів м’яса – наприклад, яловичину та свинину.

Додавайте потрібні інгредієнти
Цибуля є обов’язковим інгредієнтом. І чим більше, тим краще. Натирати її потрібно на дрібній тертці. Це одна з гарантій ніжних соковитих котлет.
Хтось додає молоко у фарш, але цього робити не слід, так як молоко здатне впливати на соковитість. Хліб, який ви плануєте використовувати для фаршу, краще вимочувати в кип’яченій воді. Якщо вимочувати хліб у молоці, це позбавить котлети соковитості з-за взаємодії при смаженні білків молока і м’яса.
Хліба не повинно бути багато, він не повинен бути свіжим. Це впливає на клейкість. Черствий (вчорашній) цілком підійде. До речі, не слід сильно віджимати хліб.

Відбивайте фарш
Ще один важливий момент. Для того щоб вийшли ніжні і соковиті котлети, обов’язково слід фарш вимішати і вибити. Це наситить його киснем.
Коли будете формувати котлети, всередину можна покласти невеликий шматочок масла. Також можна опустити котлети в яєчні білки перед обсмажуванням. Так вони набудуть додаткову клейкість, не будуть пропускати сік і розпадатися, до того ж придбають привабливий зовнішній вигляд.

І наостанок , не формуйте занадто маленькі котлети. Чим вони більше, тим соковитіше.

Смачного!

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2021