+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця 36в
Який посуд краще обрати для випікання?

Який посуд краще обрати для випікання?

Мабуть, ви помічали, що їжа від приготування у різних посудинах може змінити свій смак- на краще чи то на гірше. Давайте з’ясуємо від чого це може залежати і на що потрібно звернути увагу під час вибору посуду для приготування, аби Ваші страви завжди виходили неперевершеними.


Чавун


Чавунні форми для випічки нагріваються рівномірно, а їх антипригарні властивості з часом тільки посилюються. Вони є ідеальними для страв, які вимагають тривалого запікання (наприклад, тушкована картопля чи м’ясо). Єдиний недолік таких форм – вага: чавунні форми набагато важчі, ніж будь-які інші форми такого ж розміру.


Скло


Скляні форми мають привабливий естетичний вигляд, що дозволяє страви подавати до столу саме в них.  Також вони допомагають зберегти натуральний смак продуктів. Усім відомо, що скло має низьку теплопровідність. Тобто скляна форма буде нагріватися довше, але і страви будуть зберігатися теплими більш тривалий час. Однак скло чутливе до перепаду температур, і його не варто опускати у занадто холодну і гарячу воду.


Сталь


Нержавіюча сталь не є найкращою формою для приготування різноманітних страв, адже сталь може трохи змінити смак продуктів. Також вони дуже легко деформуються, особливо з тонкої сталі. Із усіх видів форм вони найдешевші, тому замінити їх проблеми не виникає.


Тепер ви зможете правильно обрати посуд з того чи іншого матеріалу, знаючи його плюси та мінуси! Готуйте з задоволенням!


 21/06/2017
 (70 переглядів)
subscribe

Підписатися на новини, щоб першим дізнаватися про нові надходження, та спеціальні пропозиції

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2017