+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

Чим відрізняється еко-продукція від звичайної?

Еко-продукція це зовсім не якась сучасна новинка, навпаки, раніше усю продукцію можна було назвати органічною, але прогрес науки та техніки призвів до появи пестицидів, синтетичних добрив, ГМО та інших штучних речовин. Коли це все поєдналося з продуктами та потрапило до супермаркетів – люди захотіли харчуватися корисною та безпечною  екологічно чистою їжею. Так і з’явила еко-продукція.

У чому ж суттєва різниця між еко-продуктами та «звичайними»?

При виготовленні «звичайних» продуктів можуть використовуватися шкідливі речовини. Наприклад для прискорення природних процесів та  отримання більшої кількості м’яса тваринам вводять гормони росту. Рослини, для більшої врожайності та захисту від шкідників, оброблюються мінеральними добривами та шкідливими пестицидами. Усі ці дії переслідують одну мету – дати якомога більше продукції за якомога менший час.
Еко-продукція у процесі виробництва не піддається такій обробці, а тому має більшу кількість корисних та поживних речовин. Також екологічні продукти мають більш виражений насичений смак, адже не містять зайвих домішок.  Смак без консервантів, ароматизаторів, стабілізаторів, штучних барвників! Смак знайомий з дитинства! Смак – натуральності, дарований самою природою!

У цьому і полягає різниця між «звичайною» та еко-продукцією. Перша дешевша, та менш якісна, іноді, при порушенні стандартів та вимог, навіть небезпечна. Еко-продукція ж має безліч переваг, головні з яких це якість, смак та користь.

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2021