+38 (067) 984 21 14
м. Київ, вул. Коновальця, 36в
+38 (066) 293 97 63
м. Київ, вул. Світла, 3 Д

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО МІНЕРАЛЬНУ ВОДУ

Газована вода швидше втамовує спрагу

Так як в ній міститься вуглекислий газ, вона швидше всмоктується, відповідно, в мозок швидше надходить сигнал про те, що організм отримав належну порцію рідини. Але тільки якщо мова йде про «чисту» мінералку.

Газована вода може подразнювати слизову шлунку

На жаль, це так, і в усьому винні бульбашки вуглекислого газу. Саме вони, якщо газована вода випита натщесерце, викликають неприємні відчуття в шлунку і дають зайве навантаження на жовчовидільну систему. Ось чому тим, хто страждає на хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрит, виразкова хвороба, панкреатит, коліт та ін.) Лікарі зазвичай пити газовані напої забороняють, так як вони часто можуть викликати загострення і запальні процеси. І нерідко навіть мінеральну воду, призначену для лікування шлунково-кишкових захворювань, лікарі радять пити тільки після видалення з неї газу. Або вибирати слабогазовану.

Газована вода довше зберігається

Сам процес її газування, тобто збагачення двоокисом вуглецю (СО2) одночасно очищує воду від мікробів, а СО2, до того ж ще і грає роль консерванту і запобігає руйнуванню мінеральних речовин – якщо мова йде про газовану мінералку.

Найкорисніша газована – натуральна

Тобто вода з природних мінеральних джерел, газована природним чином.

Просто так пити мінеральну воду лікарі не радять

Якщо столова мінеральна вода спокійно може використовуватися для пиття і приготування їжі, то лікувально-столова і лікувальна вода мають цілий ряд свідчень і протипоказань. Лікувально-столова вода, якщо її мінералізація більше 2-2,5 г на літр п’ється після консультації з лікарем, як правило, не більше 2-4 склянок на день, курсами, лікувальну ж мінеральну воду можна пити строго по лікарської рекомендації.

Вода «Джерельна» ТМ «Еко-Поплавок» видобувається з артезіанської свердловини, проходить кілька етапів очищення і тільки потім потрапляє до пляшок. Вона має приємний освіжаючий смак, втамовує спрагу та насичує організм корисними мінеральними речовинами.

Еко-Поплавок Фермерські продукти © 2021